Toyota Auris
1.8 Hybrid Comfort|Clima|Airco|Bluetooth|NAP
Direct kopen, basisprijs: € 9.400,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.400,-
LEASEPRIJS: € 154,93 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.880,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Toyota Auris |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.8 Hybrid Comfort|Clima|Airco|Bluetooth|NAP |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 20 oktober 2015 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 214.189 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 154,93 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.400,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HF-801-P |
| Motorinhoud: | 1.798 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 530 kg |
| Gewicht: | 1.285 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Hoogte: | 1.475 cm |
| Breedte: | 176 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.815 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 385 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 385 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Airconditioning
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Afst. bed. voor centr. deurvergr
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Dakrails
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 15"
- Metaalkleur
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Climate controle
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Middenarmsteun voor
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- ASR